21 Yaşıma Kadar (17)

Categories: Genel.

Şub 26, 2020 // By:admin // No Comment

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Merhaba pislik.org hikaye okuyucuları birbirinden azdırıcı hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz okuyun ve ve yorumunuzu bırakın

21 Yaşıma Kadar (17)
O hafta Cumaya kadar 2 kişiyle daha beraber oldum. Cuma sabahı yeni kalkmıştım ve kendime kahvaltı hazırlarken telefonum çaldı, telefona baktığımda Jale arıyordu. Bir süre konuştuktan sonra, “Sana süper birini buldum!” dedi. Ben de, “Kim?” dedim. “Sedef diye bir karı, fakat acayip zengin, eğer memnun edersen sana harika bir ücret öder!” dedi. Ben de, “İyi görüşürüz, nerede evi?” dedim. Jale, “Ben sana mesaj olarak atarım, bu akşam saat 8 gibi bekliyor, aman geç kalma!” dedi. Telefonu kapattıktan 5 dakika sonra adresi telefonuma mesaj attı.

Saat 19:00 gibi taksi istedim, evi biraz uzaktı benim evime. Şehir çıkışına doğru, zenginlerin oturduğu sitelerden birindeydi. Taksiye bindim ve adresi verdikten sonra yola koyulduk. Özel olarak giyinmiştim, fakat Jale’nin biraz abarttığını düşünüyordum. Evin önüne geldiğimde taksiciye parayı verdim ve indim. Buluşma saatimizden 15 dakika önce gelmiştim. Sitenin önündeydim ve içeriye girip evi aramaya başladım. 5 dakika sonra evi bulduğumda işin ciddiyetini anladım. Gerçekten saray yavrusu gibi bir evdi, Triplex ve müstakil bir evle karşı karşıya kalmıştım.

Evin bahçesinden içeriye girdim ve kapıyı çaldım. Hizmetçi kapıyı açtı ve ben kendimi tanıtınca hemen içeriye aldı. Hizmetçi, “Beni takip edin!” dedi ve yukarıya doğru çıkmaya başladık. 3. Kata geldiğimizde, banyonun kapısını açtı ve “Sedef hanım önce duş almanızı istedi, kendisi birazdan gelecek!” dedi. Teşekkür ederek girdim banyoya. Gelmeden duş almama rağmen, bir daha duş aldım, çok güzel rahatlamıştım. Duştan çıktığımda yine kıyafetlerimi giydim ve aşağıya indim. Hizmetçi güleryüzle, “Sıhhatler olsun, şimdi salona geçebilirsiniz!” dedi. Salona geçtiğimde, hizmetçi elinde bir kadeh viskiyle geldi ve viskiyi bana uzattı.

Viskimi içmeye başladım. Viskimin sonlarına gelmiştim ki, kapı çalındı, hizmetçi kapıyı açtı ve “Hoşgeldiniz Sedef hanım!” dedi. Sedef hanım da, “Misafirimiz geldi mi?” dedi. Hizmetçi, “Geldi efendim, dediğiniz gibi duşunu aldıktan sonra salona geçti.” dedi. Sedef hanımın topuklu ayakkabısının sesleri gittikçe artmaya başladı, salona doğru geliyor olmalıydı ve ben de ayağa kalktım. Viskimi sehpanın üzerine bıraktım, Sedef hanım da bu arada içeriye girdi.

Aman Tanrım, o nasıl bir güzelliktir öyle! 1.75 boylarında, boyuna göre kilosu çok orantılı ve fit vücutlu, kumral saçlı, beyaz tenli, göğüsleri büyük ve dik, kalçaları çıkık ve yuvarlak bir kadın karşımdaydı. Gerçekten mükemmel gözüküyordu, yüzü de aşırı derecede güzeldi. O anda bu işi yaptığım için birdaha mutlu oldum desem yeridir. Sedef hanım elini uzatarak, “Merhaba, ben Sedef!” dedi. Ben de elini sıkıp, “Mehmet.” dedim. Elini tuttuğumda sanki vücuduma elektrik verilmiş gibi titremiştim. Sedef hanım durumu anlamış olacak ki, gülerek, “Rahat ol canım, kasma kendini!” dedi.

Beraberce oturduk koltuğa ve tanışmaya başladık. 39 yaşında olduğunu söyledi, fakat gerçekten göstermiyordu. 39 göstermediğini söylediğimde, “İltifatın için teşekkürler!” dedi. Viskilerimizi bitirmiştik bu arada ve hizmetçi salona gelerek, “Bölüyorum Sedef hanım kusura bakmayın, fakat yemek hazır.” dedi. Sedef hanım da bana, “Hadi yemeğe geçelim, orada devam ederiz!” dedi ve beraberce yemek odasına geçtik. Yemekte Sedef hanımla iyice kaynaştık, zengin biriydi fakat öyle zenginler gibi burnu kalkık değildi. Hava atmayı da pek sevmeyen bir tipi vardı. Konuşurken, “Sedef hanım özür dileyerek bir şey sormak istiyorum…” dedim. Sedef hanım gülerek, “Sor bakalım!” dedi. Ben de, “Daha önce hiç evlenmediniz mi? Evde birini göremedim de?” dedim.

Sedef hanım güldü. Peçeteyle ağzını sildikten sonra şarabından bir yudum aldı ve “Yo evlendim! Gerçi eski eşim pek istemedi benimle evlenmeyi, fakat 18 yaşında beni hamile bırakınca biraz zorunlu kaldı. Normalde ben zengin değilim, hatta fakir sayılabilecek durumda bir aileden geldim, eski kocam beni o zaman parasıyla tavlamıştı ve benimle ilişkiye girmişti, fakat korunmayı unutunca hamile kalmıştım. Zengin biriydi ve böyle bir olayın duyulması onu kötü etkilerdi, ilk başta bana biraz para teklif etti çocuğu aldırmam içinü fakat ben tehdit edince mecburen evlenmek zorunda kaldı. 19 yaşında da kızımı dünyaya getirdim!” dedi. “Peki kızınız nerede?” dedim. Sedef sigarasını yakıp, “Kızım şuan babasıyla kalıyor, beni de çok sevdiğini söyleyemem. Babasıyla ayrılmamızın en büyük suçlusu olarak beni görüyor, fakat konuşmuyor değiliz yine de, konuşuyoruz!” dedi.

Ben baya hikaye dinler gibi Sedef hanımı dinliyordum. “25 yaşına kadar evli kaldım onunla, fakat sadece kağıt üzerinde evlilikti, çünkü kocam başka kadınlara giderdi, eve pek uğramazdı ve sadece iş ile seks düşünürdü. Normalde gittiği kadınlardan daha sexy bir kadınım, ama ona dışarıdaki kadınlar daha çekici geldiğinden hep benim yerime başka kadınları tercih ediyordu. Benim de canıma minnetti, kocamın parasını yiyiyordum. Ayrılmamızdan 4-5 ay önce kocam iyice azıtmaya başladı ve eve kadınlar çağırıp seks partileri yapmaya başladı. Bir yerden sonra dayanamadım ve boşanmak istediğimi söyledim. Zaten kocam da bunu istediğinden birşey demedi ve hemen ilk seferde boşandık!” dedi. “Peki bu zenginlik nereden geliyor?” dediğimde, Sedef hanım gülerek, “Kocamdan ayrılmadan önce birşeyler talep ettim. O da bana bu evi ve bir tane fabrikasının tüm gelirlerini, 2 tane de son model araba ve aylık belirli bir miktar para verdi!” dedi.

Konuşurken saat 20:00’yi geçmişti, Sedef hanım, “Ee hadi geçelim yukarıya, zaten bütün gece beraberiz, daha çok konuşuruz!” dedi ve elimden tutarak kaldırdı masadan. Beraber merdivenlerden yukarıya çıktık, kalçalarını seyrederken azmaya başlamıştım. 2. katta koridorun sonundaki odadan içeriye girdik, yatak odasına gelmiştik Sedef hanımın. Gerçekten lüks eşyalar ve odanın ortasında büyükçe bir yatakla dizayn edilmiş mükemmel bir yatak odasıyla karşılaşmıştım. Ben yatak odasının büyüsüne kapılmış etrafa bakıp, inceliyordum. Sedef hanım beni birden yatağa ittirdi ve sırt üstü çevirip kucağıma oturarak dudaklarıma yapıştı.

Harika öpüşüyordu. Dudaklarımı yemiş bitirmişti adeta ve halen de aynı azgınlıkla öpmeye devam ediyordu. Ben birkaç saniye kilitli kalmıştım onun bu azgınlığından, fakat sonra ben de açılıp öpmeye başladım onu. Dudaklarımız birbirine kilitlenmiş ve çözülmüyor gibiydi. Kalkmış sikim pantolonumun üzerinden onun pantolonuna doğru baskı uyguluyordu. 10 dakika kadar öpüştükten sonra zar zor birbirimizi bıraktık. Fakat ben halen boş durmak istemiyordum, onun üzerindeki tişörtü yırtarcasına çıkarttım ve kenara attım. Dimdik göğüsleri südyenden fırlayacak gibiydi. Ben daha ellemeden Sedef hanım tek eliyle südyenini açarak kenara attı ve göğüslerinden birini ağzıma dayadı.

Süt içen bir bebek gibi ucunu kendime doğru vakumluyordum. Göğüs ucu iyice ıslanmış ve dikelmeye başlamıştı, göğüslerinin alabildiğincesini ağzıma almaya başladım bu sefer de. Sedef hanım da bir yandan göğsünü alttan desteklerken, bir yandan da inliyordu. İnlemeleri tüm odayı sarmıştı. Sedef hanımı birden kucakladım ve yatağa sırt üstü yatırıp eğildim, pantolonunu çıkarttım ve ayaklarından hızlıca sıyırıp kenara attım. Sikim patlayacak gibiydi, ben de soyunmaya başladım. Üzerimdeki herşeyi çıkarttım ve boxerimi de sıyırınca sikim serbest kalmıştı. Sedef hanımın altında kırmızı sexy bir külot vardı, onu da sıyırıp kenara attım.

Bacaklarının arasına kafamı gömdüm ve bembeyaz tenini okşayarak, amını yalamaya başladım, hafiften sulanmıştı amı. Sedef hanım parmağını amının üstüne atarak kendini okşuyor ve iyice azdırıyordu. Ben de dilimi her yerine sokup, onun orgazm olmasına yardım ediyordum. Sedef hanımın inlemeleri bir süre sonra iyice arttı, kendini kontrol edemiyecek şekilde nefes alıp veriyordu ve bir yandan da kendiyle oynamaya devam ediyordu. Hareketleri hızlandıkça orgazm olmasının yaklaştığının sinyallerini veriyordu. Ben de iyice çabuklaştırmak için daha da hızlı yalıyordum amının içini. Sedef hanım en sonunda, “Ahhhh, ahhh!” diyerek orgazm oldu ve tüm suları yatağa doğru akmaya başladı.

Boşalıyormuş gibi değil de, daha çok işiyormuş gibi suları akıyordu ve durmak bilmiyordu, çok fena azmıştı ve kendisini yeni rahatlatıyordu. Amının üstüne son bir kez öpücük kondurduktan sonra ayağa kalktım ve yatağa dizlerimin üstünde çıkıp, sikimi eline verdim. Sedef hanım yattığı yerden dirseklerinin üstünden güç alarak doğruldu ve sikimi ellemeden direkt ağzına alarak yalamaya başladı. Yavaş yavaş fakat harika bir teknikle yalıyordu sikimi. 2-3 dakika içinde neredeyse boşalacak duruma kadar gelmiştim, fakat boşalmamam gerektiğini bilerek kendimi iyice sıkıyordum. 5-6 dakika kadar sikimi yalattım. Zevk sıvılarımın bir bölümü Sedef hanımın ağzına akmış, fakat beklenen boşalmayı daha gerçekleştirememiştim.

Sedef hanım sikimi yalamayı bırakarak, “Hadi sik artık, dayanamıyorum!” dediğinde, saçlarını okşayarak, “Tamam bebeğim, sen nasıl istersen!” dedim ve yataktan indim. Sedef hanımın bacaklarından tutarak kendime doğru çektim ve sikimi amının girişine getirdim. Sulanmış amı adeta sikimi içine almak için can atıyordu, fakat ben birkaç saniye bekledim. Daha sonra birden hepsini içine kökleyince, Sedef hanım büyük bir çığlık attı. Ben pompalamaya devam ederken, Sedef hanım altımda çığlıklar atıyordu, fakat zevk aldığı da belliydi, çünkü 4-5 dakika sonra sarsılarak 2. defa orgazm oldu. Ben daha boşalamamıştım ve boşalamamanın verdiği hırsla Sedef hanımın amında git gel yapıyordum. Sedef hanımın saçları dağılmış, göğüsleri orantısızca sallanıyordu. “Geliyorum!” dedim. “İçime boşalabilirsin aşkım!” dediğinde, son birkaç kez daha kendimi sertçe Sedef hanıma çarptırdım ve içine kökleyip birden boşaldım. Biraz içinde bekledim ve tüm döllerimi amına boşalttıktan sonra sikimi çıkarttım.

O kadar çok boşalmıştım ki, sikim amından çıkar çıkmaz döllerim göt deliğine doğru akmaya başlamıştı. Sedef hanım kendini sırt üstü yatağa attı, ben de yanına uzandım ve dinlenmeye başladım. Sedef hafifçe doğruldu ve komidinin üzerinden sigarasını alıp yakacakken, sigarayı elinden aldım ve gülerek, “Daha işimiz bitmedi!” dedim. Sedef hanımın gözleri parladı ve “Ciddi misin? Daha yapabilecek misin?” dedi. Ben de, “Tabii ki devam edeceğim. Ama sen istemiyorsan orası ayrı!” dedim. Sedef hanım gülerek, “İstemez miyim ya?” dedi. Sedef hanımın dudaklarına yapıştım. Yatağın üstünde yan yana oturuyorduk. Sedef hanım benim sönmüş sikimi eline alarak okşamaya başladı ve bu arada yine ateşli bir şekilde öpüşmeye devam ettik. Sedef hanım, “Senin gibi erkek herkese lazım!” gibi laflarla beni övüyordu, ben de bu lafları duydukça daha da azıyordum.

Birkaç dakika içinde sikim, Sedef hanımın elinde keser sapı gibi olmuştu. Sedef hanım gülümseyerek, “Tamamdır, ufaklık halloldu!” dedi ve beni sırt üstü yatağa yatırdı. Sırtı bana doğru dönük olacak şekilde kucağıma çıktı ve ata biner gibi sikimi içine alarak oturdu. Ben sadece sırtını görebiliyordum. Ben birşey yapmadan kucağımda hoplamaya başladı. Ben sırtını okşuyordum ve aldığım zevke bakıyordum. Sedef hanım 15 dakika kadar kucağımda hopladı, bu arada 3. kez orgazm olmuştu ve ben de boşalacağımı anladım. “Geliyorum!” dediğimde, Sedef hanım üstümden indi, sikimi eline alıp 31 çekerek tüm döllerimi suratına doğru boşalttı…

(Alıntıdır)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About admin

Browse Archived Articles by admin

Related

Leave a Comment

Your email address will not be published.

maltepe escort erotik film izle ankara escort gaziantep escort mecidiyeköy escort ankara escort tuzla escort gaziantep escort beylikdüzü escort esenyurt escort kayseri escort mecidiyeköy escort otele gelen escort kızılay escort çankaya escort seks hikaye kocaeli esgort mecidiyeköy escort ankara escort beşiktaş escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti izmir escort izmir escort izmir escort şişli escort gaziantep escort bahçeşehir escort ataköy escort beylikdüzü escort kocaeli escort kocaeli escort rus escort şişli escort bakırköy escort taksim escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort istanbul escort mersin escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort antep escort ardahan escort muğla escort kaçak iddaa güvenilir bahis canlı bahis bahis siteleri kaçak bahis bahis siteleri