Türbanlı Annem-Seri 9 – Başka Bedenler

Categories: Genel.

Eyl 18, 2019 // By:admin // No Comment

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Merhaba pislik.org hikaye okuyucuları birbirinden azdırıcı hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz okuyun ve ve yorumunuzu bırakın

Türbanlı Annem-Seri 9 – Başka Bedenler
Merhabalar annemle ilişkimiz ilgisiz babamın da katkılarıyla son sürat devam ediyor. Canımız sıkıldığında istediğimiz gibi sikişir olduk artık. Hatta bu sikişlerde önceden ben istekliyken şimdilerde annem daha istekli. Ama sizlerle paylaşmak istediğim şey annemle devam eden seks serüveninden çok annemin gönüllü olarak birisi ile sikişmesi. Yani beni takip edenler bilir annemi birisi ile sikişirken izlemek en büyük arzularımdan birisiydi. Belki birçoğunuz bu durumu hoş karşılamıyor yada yadırgıyor olabilir ama zevk ve renk konusunda pek tartışmak ta istemem insanlarla.

Gelelim bahsettiğim olayın gerçekleşmesine. Geçen hafta köyden haber geldi. Teyzem çok hastaymış, hani ölüm döşeğinde derler ya öyle işte. Annem ve diğerleri ile helalleşmek istemiş tabi dolayısıyla. Haber gelince annem köye gitmek istedi. Tabi aile ile çok ilgilenen babam hemen topu bana attı “ben gelemem siz oğlanla gidin” dedi. Oldum olası bu huyundan hiç haz etmedim ama sonuçta baba işte atsan atılmaz satsan satılmaz. Annem ile iş yerlerinden bir hafta izin alıp köyün yolunu tuttuk.

Köyde kendimize ait bir evimiz var, köye gelince ilk iş eve yerleşip soluğu teyzemlerde almak oldu. Kardeşler olarak onlar hasret giderirken bende teyze oğlumla köyde gezindim. Akşamüzeri tekrar teyzemlerdeydik. Diğer akrabalarda gelmiş hep birlikte oturduk gece 10 a kadar. Hep birlikte sohbet ederken gözümden kaçmayan bir şey vardı. O da teyze oğlunun anneme bakışlarıydı. Annem her ayağa kalkışında giderken teyze oğlu annemin kalçalarına öyle bakıyordu ki anlatamam. Sanki sikecek gibi bakışları annemin de dikkatinden kaçmamıştır o an eminim. Ki kaçmadığını da akşam kendisinden öğrendim zaten. Annem köye göre serbest bir giyim tarzındaydı sonuçta. Üzerinde siyah bir bluz, altında belden oturtmalı ve kalçalarını saran gri bir etek, gri renkli değişik renkli çiçeklerle bezeli ipeğimsi bir eşarp ve ten rengi külotlu çorabıyla ben bile kendi evimize gitmeyi sabırsızlıkla bekliyordum.

Annem çay dağıtırken bluzundan aşağıya sarkan dev göğüslerine teyze oğlu düşecek gibi bakıyordu. Annemin göğüs çatalından gözünü alamıyordu ve bunu da belli etmek ister gibiydi sanki anneme. Annem ne zaman eğilse kalksa teyze oğluna göz attığımda annemi yan gözle keserken buluyordum. Sanki annem de bu frikikleri biraz bilinçli veriyormuş gibi geliyordu bana. Çünkü evde ne iş görülecekse hemen atılıyor dağıtma, toparlama gibi servis işlerini annem yapmak istiyordu. Tabi o yaptıkça da teyze oğluna göz ziyafeti doğuyordu. Hatta bir an öyle daldı ki annemin kalçalarına elindeki çay devrilecekti. Bunu fırsat bilip “teyze oğlu çaya dikkat üzerine dökülecek” dediğimde kendine geldi. “dalmışım ya teyze oğlu” dedi, “belli belli” dedim bende hafif sırıtarak. Çay faslından sonra teyze oğluyla dışarı sigara içmeye çıktık. Sağdan soldan muhabbet ederken yavaştan konuya girdim “hayırdır dalıp gidiyorsun teyze oğlu” dedim “sorma ya anlamadım gitti bugün” “neyi anlamadın len” dedim gülerek imalı imalı “yanlış anlıyon valla teyze oğlu” “neyi yanlış anlıyorum” “şey işte yaaaa” “ney la” “bak teyze oğlu valla kötü bir niyetle bakmıyodum, dalıp gitmişim öylesine” “belli belli” dedim sırıtarak. Muhabbet bitince içeri geçtiğimizde millet de dağılıyordu yavaş yavaş. Annem de teyzemden müsaade istedi. Annem toparlanırken teyze oğlu hala annemi süzüyordu. O sıra da göz göze geldik. Teyze oğluna yaklaşıp vedalaşmak için sarılırken imalı imalı sırıtıp “düşcen amına koyim düşcen içine” dedim fısıldayarak. Teyze oğlu da ben böyle deyince gülmeye başladı. Teyzemlerden ayrılıp yavaş yavaş köyde evimize geldik.

Köyde ev deyince her yaz iyi kötü uğradığımız için evimiz de düzenlidir. Çay, şeker, kuru bakliyat ve bunun gibi gıdalar her zaman bulunur yani. Evde annemle şöyle bir sağa sola bakındıktan sonra, direk anneme yumulup “aşkım bir hafta boyunca tamamen bana aitsin” dedim. Kıkırdayarak gülmeye başladı annem sonra da “oğlum allasen babanın buraya girdiği çıktığı mı var. Aylardır zaten sadece sana aitim ben” dedi amını tutarak. Aslında şaşırmıştım bu duruma “ne yani sen babamla ilişkiye girmiyor musun” “yok oğlum 3 aydır sarıldığı bile yok doğru dürüst, hoş ihtiyacımda yok nasılsa sikicim var benim” diyerek annem kollarını boynuma dolayarak dudaklarıma yumuldu. Annemle öpüşürken ellerim yavaşça kalçalarına doğru kaydı. Saten eteğinden ellerim kayarak kalçalarını sıkıyordu. “harikasın annemmmm” “ohhhh oğlummmm” dudaklarımız birbirine öyle kilitlendi ki deliler gibi yiyişmeye başladık. Bir hafta boyunca babamın bizi basma korkusu olmadan rahatlıkla annemle sikişebilirdik. Ama aklımda öyle bir fikir vardı ki teyze oğluna yemi de atmıştım. Bakalım zokaya düşecekmiydi. İşler düşündüğüm gibi giderse annemi de ikna edebilirsem teyze oğlu ve annemi sikiştirecektim kafayı koymuştum buna. Biraz annemle öpüştükten sonra annem “hadi yatağı serelim de öyle devam edelim, sende sobayı yak” dedi, annemin dudaklarından ayrılırken “tamam annemmm” dedim. Annem yer yatağını sermekle uğraşırken bende sobayı yaktım. Aslında havalar bu ara ılık gidiyordu ama yine de sabaha karşı üşümemek için temkinli olmak lazımdı.

Anneme yaklaşıp belinden sarıldım ve yer yatağına doğru çektim. Sobanın alevi çıtır çıtır sesler çıkararak yanarken annemi öpmeye başladım. Annem üzerindekileri çıkarmaya yeltendiyse de ellerimle onu engelledim ve öpüşmeye devam ettik. Gün geçtikçe annem seks konusunda daha cüretkar oluyor ve bu da sevişmelerimize zevk üstüne zevk katıyordu. Dillerimiz ağzımızın içinde birbiri ile dans ederken ellerimizde vücudumuzu okşuyor gittikçe kendimizden geçiyorduk. Annemin siyah bluzunun v yakasından taşan göğüslerini öpüyor ve dişliyordum. Elimi saten yumuşak eteğinin altına doğru sokup baldırlarını okşamaya başladım. Külotlu çorap üzerinden bacaklarını kalçalarını okşarken elimin yumuşacık çorabının üzerinde kayıp gitmesi çok hoşuma gidiyordu. İyice zevk girdabında kaybolurken anneme de yemi atma vakti gelmişti “bugün çok davetkardın anneciğim” dedim “ımhhh nasıl yani” “nasıl olacak anne yeğenine göstermedik yerini bırakmadın” “yok canım sana öyle gelmiştir” “heee kesin öyledir, sen sağını solunu gösterdikçe çocuk perişan oldu” “yok be aslanım” “hadi hadi itiraf et hoşuna gitti demi izlenmek” annemden ses çıkmadı bir süre. Elim eteğinin altında öylece bacaklarını okşadı. Annem susuyordu ama yeğenine vücudunu sergilemekten zevk aldığını biliyordum. “hadi ama söylemeyecekmisin” dedim elini göğüslerine atarak. Kocaman göğüs uçlarını mıncıklamaya başladım hafiften elimin birisi bacaklarında diğeri göğüsünde dolanırken annemden hafif iniltiler çıkıyordu “öyle bakıyordu ki dayanamadım bende biraz şey yapayım dedim” dedi “ne yaptın biraz” “ehh işte söylettirme illa ki” “söylesen ne olur anne” “kendimi sergileyeyim dedim işte” “hımmmm teşhircilik yaptın yani” “he işte ondan” “peki o gözlerini senden alamazken sen ne hissettin” “bilmem hoşuma gitti ama” “peki anne yeğenin seni sikse” “yok olmaz yapamam” “neden anne düşünsene sana öyle bakan birisi seni ne güzel siker” “oğlum korkuyorum istemediğim bir şey yapar diye, başka birisi ile yapmak istiyorum ama yaşadığım şey aklıma gelince çekiniyorum” “bence yeğenin öyle birisi değil, sana öyle bir bakıyordu ki anlatamam” “yok oğlum istemiyorum” “peki bende siz sikişirken yanınızda olsam böylece olmadık bir şey yaptığında engel olurum” “bilmem nasıl olur ki” “anne düşünsene benden başka birisi ile sevişiyorsun ve gençliğinin verdiği azgınlıkla deli gibi sikiyor seni” “aslında canım çekmiyor değil onu ama yine de çekimserim” “diyorum ya bende olsam yakının da olmaz mı” “nasıl olacak o” “ya işte evde saklanırım bir köşede eğer olumsuz bir şey olursa hemen engel olurum olay başlamadan” annem bacaklarında dolaşan elimi tuttuğu gibi amına götürdü ve “illa ki bu amı birisine daha siktireceksin” “ya öyle değil sadece sen yeni yeni zevkler al diye öyle istiyorum” “peki o zaman tamam” “harikasın annemmmm” “oğlummmmm”. Artık annem ikna olmuştu geriye teyze oğlunu ayartıp annemle sikişmesini sağlamak kalıyordu.

Annemi ikna edebilmiş olmak beni o kadar azdırdı ki eteğinin altında olan elimle apış arasındaki külotlu çoraba asıldığım gibi parçaladım ve elimi amına daldırdım. Annemin konuşmalarımızdan azmış olduğu belliydi, amının suları seller gibi taşıyordu. Orta parmağımı kanırtarak amının içine soktum ve göğüslerindeki elimle de ipek eşarbından yakalayıp dudaklarını tekrar kendime doğru çektim ve hayatında hiç kadın görmemiş bir erkeğin azgınlığı ile dudaklarını öpmeye ısırmaya başladım. Annemde beni okşamaya ve öpücüklerime karşılık vermeye çalışıyordu. Ne kadar bu şekilde seviştik bilmiyorum. Eteğinin altına girip amını emmeye ve azgınlıktan akan sularını içmeye başladım. “Ohhh azgın orospum benim, yeğenin seni sikecek diye amının suları seller gibi akıyor. Azgın annem merak etme teyze oğluna kanırta kanırta siktirecem seni” “Imhhhh erkeğim sen sik isteğin siksin, yarağa doyur beni. Bu yaşımdan sonra senin yüzünden yarak hastası oldum ben. Ohhh siktir beni” “Sikecem de siktirecem de annem. orospu annemmmmm” “oğlum aslanım siktir ama önce sen sik ananııııı ımhhhh” diyerek amını dillememe dayanamayan annem boşalmaya başladı. Boşalmanın etkisiyle tüm sularını ziyan etmeden içtim tabi.

Daha sonra annemi kaldırdım ve önce eteğinin fermuarını açıp aşağıya doğru sıyırdım elimle arası yırtılmış külotlu çorabını çekip çıkardım yine parçalayacak gibi, sonra vücudunu saran bluzunu üzerinden çıkardım. Sutyeninin kopçalarını açtığımda kocaman memeleri salıverdi kendini aşağıya doğru. Annemin bu hali aynı heykeli olan bereket ana gibiydi. Bu topraklarda esk**en beri yaşayan insanlar ağzının tadını biliyordu demek ki. Yoksa öyle şişman tombik bir kadını neden tanrıça yapsınlar ki. Atalarımız gibi bende yanımdaki bu kadına tapıyordum. Benim ilahemdi annem, seks tanrıçamdı. Sonra ayağa kalktım annem de yavaşça benim üzerimdekileri çıkardı sırayla en son baş örtüsünü yavaşça aldım başından. Tamamen çıplak ikimizde yer yatağının üzerinde duruyorduk. Yavaşça dudaklarına yumulup annemi yatağa doğru çektim. Annemi alta alıp kocaman bacaklarını aralayarak kasıklarının arasında yerimi aldım. Yaklaşık bir saattir sevişmenin etkisiyle sikim demir gibiydi vakit kaybetmeden amına birkaç defa sürtüp içine gidim. Yavaşça üzerine doğru abandığımda annem derin bir “ohhhh” çekti. İçine girip çıkmaya başladığımda annem tiz şekilde inliyordu. Evde sağ sol duyar diye kendini bu konularda kasan annem köy yerinde kendi evimizde olmamamızın rahatlığıyla tatlı tatlı inliyordu. Onun inlemelerine kasıklarımızın birbirine çarpan sesleri eşlik ediyordu. “Annem harikasın bu gece” “Senin için oğlummm sen daha iyi zevk al diye” dedi, “demek benim için böyle ateşli ve cilvelisin annem karıcığım benim. Sikişgen annemmmm” “oğlum erkeğim evde korkumdan ses edemiyordum burda rahat olunca sen de bende zevk alalım diyedüşündüm” “ohhh annem iyi düşünmüşsün azgın annem benim ohhhh” “ımhhhh erkeğim oğlummmm” ateşli konuşmalar eşliğinde annemi seri seri sikmeye başlamıştım. Annem inlerken bende annemin en derinlerine kadar sikimi sokuyordum. Sobanın da sıcaklığı ve uzun zamandır sevişmemizin etkisiyle vücutlarımız sırılsıklam ter içindeydi.

Annemin üzerinden kalkıp domalmasını istedim. Sikimi amının yarığına sürüp ıslatarak sikimi göt deliğine dayadım ve bu zamana kadar sadece kendimin siktiği o daracık göte giriş yaptım. Annem daha yeni yeni alıştığından önce bir ayh sesi çıkardı ama ben tamamen içine girip bir süre bekledim ve gelip gitmeye başlayınca rahatladı ve kendini ritme uydurdu. On dakika kadar daracık götü kalçalarına çaplaklar ata ata siktim ve “anne geliyorum” dediğim de “amıma gir çabuk oraya istiyorum” dedi. Sikimi göt deliğinden çekip amına kökledim ve gelip gitmeye başladım. Ben boşalmaya başlamadan annem kendini kasarak inleye inleye boşalmaya başladı tabi kasılmalarının da etkisine bende dayanamadım ve amının içine döllerimi doldurmaya başladım. “ohhhh annem harikasın sen” “oğlum sikicim esas sen harikasın senin yarağın harika” “annem benimmmm” “oğlummmmmm”

Birbirimize ettiğimiz sevgi sözcükleri ile yanına yığıldım. Bir süre dinleneyim yine sikerim diye düşündüm ama uyuyup kalmışım. Uyuyup kaldığımı da gece bir ara uyandığımda üzerimde yorgan örtülü annemin kollarının arasında kendimi bulunca anladım. Hiç şeklimi bozmadım öylece tekrar uykuya daldım. Sabaha kadar mışıl mışıl uyumuşum. Sabah annemin sesi ile uyandım “oğlum hadi teyzenlere kahvaltıya gideceğiz” “hımm saat kaç anne” “kaç olacak yedi” “anne yedi de kalkılır mı yaaaa” “oğlum burası köy ne yapacaksın ya öğleye kadar yatacan mı” “tamam tamam kızma aşkım kalktım” annem yanıma gelip yatağın baş ucundan dudaklarıma hafif bir öpücük kondurdu “erkeğim benim hadi kalk” ben üzerimi giyinirken altıma eşofman üzerime de swit giydim. Annem ise altına köylü donu dediğimiz geniş, çiçek desenli donlardan giymiş, üzerinde gri gömleği ve basit tip beyaz çiçekli desenli yazma denilen başörtüsü ile karşımda duruyordu. Kocaman kalçaların üzerine salıverdiği gömleği ile arkadan bakınca insanın annemi altına alıp sikesi gelmezse bende adam değilim. O görüntüsü ile anında sikim direk gibi oldu. “anne harika görünüyorsun” “nesi harika oğlum işte köyde nasıl giyiniliyorsa öyle giydim” “öyle ama kalçaların arkadan donun içinde öyle harika gözüküyor ki anlatamam sana” hımmm yoksa azdın mı lan sen” “azdım valla anne” “hadi hadi millet oturmuştur kahvaltıya” “tamam tamam”

Hızlı adımlarla teyzemlerin evin yolunu tuttuk. Eve girince dün görmediğimiz ne kadar akraba varsa anne tarafından gelmişti. Herkes yer sofrasına kurulmuş kahvaltıya başlamıştık. Kahvaltı sırasında öyle bir düzen denk gelmişti ki tam istediğim şekilde annem ile tayze oğlu yan yana oturuyordu. Annemin gömleğinden taşan memeleri eğildikçe sanki siniye düşecek gibi oluyordu. Teyze oğlunun kaçamak bakışlar attığının farkındaydım zaten. Ama teyze oğlu bir yandan da beni kontrol ediyordu acaba ben onu izliyor muyum diye. Sofrada dikkatimi çeken başka bir şey de teyze kızı Ayten ablanın bana bakışlarıydı. Dün evli olduğu için teyzemlerde değildi ama bugün anneme hoş geldin demek için gelmiş bizle kahvaltı yapıyordu. Ayten ablayı en son gördüğümde cılız bir kadındı şimdi ise tam deyimiyle balık etli bir kadın olmuştu. Ayten abla sürekli kaçamak gözlerle beni süzüyordu. Sık sıkta bu nedenle göz göze geliyorduk. Her göz göze gelmemizde onun başını utangaç bir şekilde kaçırması gülümsememe sebep oluyordu. Sanırım teyze oğlu da bu durumu çakozlamıştı ama bende onun anneme sürtünmelerini sık sık onunla konuşuyormuş gibi yapıp dizine dokunmalarını farkediyordum. Kahvaltı bittikten sonra biz teyze oğlu ile gezmeye çıktık. Köyde dolanırken konu dönüp dolaşıp kadınlara geldi. “Teyze oğlu anlat bakalım İstanbul’da nasıl oluyor bu avrat işleri” dedi “Nasıl olacak teyze oğlu gönlünü ettiğini götürüyorsun işte. Ama şehir kalabalık mutlaka karşına birisi çıkıyor” “Yapma ya. Burda öyle olmuyor valla köydeki gençler eşeklere abone amına koyim” “Ne eşeği la” “Ne eşeği olacak oğlum yosma karı denk geldi mi zaten kapısının önü türbe gibi oluyor biz gençlere de çakallardan düşmüyor eee ne yapacan bizde dişi eşek denk getirdik mi bak sen keyfe” deyince beni bir gülmek tuttu. “Gülme la” “Tamam tamam teyze oğlu da çok komik be” “Oğlum azgınlık başa vurdu mu ne yapacan anamızı bacımızı mı sikelim” dedi. Önce durdum sonra işi şakasına vurur gibi “Eşek bulamasan sıra onlara gelecek herhal” dedim o da biraz durdu ve kahkahayı bastı. “Hakket la eninde sonunda eşek kalmazsa yakınımızdakilere saracaz galiba” dedi, “Hımmm” dedim “Hayırdır neden hımmm dedin teyze oğlu” “Yapan vardır belki” “Olmaz mı köyde abasını siken bir sürü var” “Gerçek mi” “Gerçekten bak” “Değişikmiş teyze oğlu” diye yemi attım bir daha. “Değişik meğişik ne yapacak olum adam köy yerinde abazanlıktan denk getirdiğini gönlünü ettiğini sikiyor işte. Eşek sike sike de bi yere kadar insanın canı gerçek amcık çekiyor, kerane mi var amına koyim gitsin millet işte abasını mı siken dersin yengesini mi siken dersin hala teyze gidiyor öyle” “Ooooo amcaoğlu neler dönüyormuş la köyde öyle” “Ya herkes yapmıyor tabi de yapan biliyorum etrafımda” “İtiraf mı ediyorlar yoksa yakalanıyorlar da öyle mi biliyorsun” “Yakalansa köy yeri millet biribirini keser teyze oğlu, anlatıyorlar bazen ordan biliyoruz yoksa öyle şeyler ulu orta yerde de konuşulmaz” “Hımmm aslında kötü fikir değil, kol kırılır yen içinde kalır hikayesi herşey aile içinde kalıyor” “Öyle” dedi. Biraz suskunluktan sonra “Teyze oğlu senin öyle bir anın var mı” “Nasıl yani la” “Hani aile içi ilişki gibi” “Yok” dedi kestirdi aslında yüzü kızarmıştı. “Ne kızdın yav sordum” “Sorma amına koyim o zaman” “Tamam la kızma” “Kızmadım oğlum dedim ya ulu orta konuşulcak şey değil bunlar” “Olum dağın başındayız ağaçlar mı duyacak merak ettim de sordum hem…” dedim kaldım öylece. “Eeee ne dicektin” “Boşver” “Bu sefer de sen söyle bakam hem dedin öyle kaldı” “Hem varsa da ne olacak veren alan razı hikayesi” “Ya aslında abam ile evlenmeden bir iki kere bir şey olduydu” “Sahi mi” “Gerçek ama kimse bilmesin teyze oğlu” “Ayfer ablamla mı” “He ya” “Peki nasıl bişey oldu” “Ya işte götten siktim birkaç kere” “valla mı” “la söylediğime pişman ettin. Gerçekten yaaa. Birkaç kere yaptık” “Süper bir şey oğlum” “Nasıl la yadırgamadın mı beni” “Oğlum neden yadırgayayım hoş bir şey bence” “Ulan teyze oğlu bende söyliyim mi söylemiyim mi diye düşündüm durdum” “La neden söylemeyeceksin bence güzel bir şey. Hem heyecanlı hem zevkli” “heyecan çok oluyodu teyze oğlu akşam annemler yatınca gizli gizli elleşiyorduk bazen de sağda solda fırsat yakalayınca götten sikiyordum” “Başka birileri oldu mu” “Yok la başka kim olacak” “Teyzem felan” “Yok la anne ile yapılır mı” “Yapılmaz mı” “Olum çıktığın deliği mi sikecen saçma bence” “Bilmem aba sikilirse ana da sikilir bence” “Sen sikermiydin” “Sikmem mi annem verse sikerim” “Alla alla la teyze oğlu sen benden de manyaksın demek şehir adamı manyak ediyor” “oğlum abanı kardeşini sikiyon anne olunca ne oluyor” “bilmem garip geldi o fikir bana” “peki teyze” dedim bu sefer yemi sağlam atmıştım bakalım ne diyecek derken “bilmem hiç düşünmedim” “hımmm verseler olur bence” “verseler de kim verir” “o da doğru teyze oğlu ama sana bir şey diyecem” “de bakalım” “oğlum dün gecedir bugündür anneme fena şekilde bakıyon la yoksa gözüne mi kestirdin” “olum öyle deme bak yanlış anladın” “la oğlum ne yanlış anlıcam annem sana verse neden verdin mi diyecem” “Ulan teyze oğlu ne diyem sana nerelere geldi muhabbet” “ne yani yalan mı amına koyim sikecek gibi bakmadım de hadi” “yaa öyle değil diyorum sana” “peki ya nasıl” “teyze oğlu sıkıştırma beni işte boşver” “teyze oğlu bak ben açık bir insanım annemle yani teyzenle yatmak istersen ve o da isterse ben saygı duyarım sonuçta sen erkek o kadın. Hem sen dedin ya Ayfer abamla götten yaptık diye benim de teyzenle yakınlaşmam oldu birkaç kere. Anlayacağın annem senin yarağını isterse feda olsun amına koyim amı götü sana” dedim. Teyze oğlu önce durdu sonra ciddi olduğumu anlayınca “teyze oğlu bir şey diyecem” “söyle” “teyzem hakketten ilgimi çekti ama benimle sence yatar mı” “yatmaz mı amına koyim neyin eksik” “bilmem teyzem ya” “oğlum orasını bana bırak sen onunla yapmak istermisin istemezmisin” “valla yanlış anlama teyzem tam benlik karı. Tombul tombul bıngıl bıngıl ne sikilir biliyon mu” “he biliyom” “nasıl la” “dedim ya birkaç kere yakınlaştık diye” “sen ciddisin la anneni mi siktin” “evet” “manyaksın la sen” “sen abanı sik akıllı ol ben annemi sikince manyak olayım öyle mi teyze oğlu” “sen de haklısın amına koyim. Aban demişken senin de Ayfer abama bakışlarını görmedim sanma” “oğlum esas aban baktı önce bana hatta ben güldüm durdum o bakışlarını kaçırdıkça” “Doğru diyon aslında abam sana abayı yaktı galiba” “hımmm valla balık etli tam sikimlik kadın ama kocası var olmaz o iş” “olmaz deme la” “olur mu peki” “bizim enişte mal gütmeye gider geceleri abam müsait olursa olur” “hakket mi la teyze oğlu” “valla len” “oğlum ben sana teyzeni siktireyim sen bana Ayfer ablamı olur mu” “hımm olur la teyze oğlu ama önce ben teyzemi sikecem” “la tamam ilk sen sik” “peki nasıl olacak” “nasıl olacak söyleyeyim. Akşam biz eve gidince ben seni çaldırıp kapatacam. Bi bahane bulup evden çıkacam sen eve gel. Anneme o kadar dokundun şey ettin ses çıkarmadı. Yine yanaşırsın baktın gönlü var devamı gelir. Haa anneme yumuşak davran gerisi kolay” “tamam teyze oğlu anlaştık” “Ayfer ablayı da ayar etmeyi düşünme ben kendim hallederim” “nasıl yani” “oğlum o da bana kalsın”

Akşama kadar konuştuk durduk teyze oğluyla. O bana Ayfer abla ile ilişkilerini anlattı, bir iki felan diyordu ama anlattıkça teyze oğlunun hala ablasını siktiğini anlayabiliyordum. Zaten sonunda da kendisi söyledi. Bende ona annemle sikişmelerimizden anlattım biraz. İkimizde anlattıkça siklerimiz kazık gibi olmuştu zaten. Akşam evde teyze oğlu fırsat yakaladıkça annemi sıkıştırdı, sağını solunu okşadı. Böylece niyetini de belli etmeye başlamıştı aslında. Bende Ayfer ablayı mutfakta denk getirdim bir ara sadece arkasından geçerken kulağına eğilip “teyze oğlum çok şanslıymış” dedim. Benim geçtiğim tarafa dönüp kızarmış yüzü ile hafifçe gülümseyip elindekilerle içeri gitti. Fırsat denk gelecekti elbet ama esas amacım annemle teyze oğlunu sikiştirmekti şu an. Gecenin olmasını iple çektim ve sonunda herkes evlerine dağıldı. Teyze oğlu ile ben Ayfer ablayı eve bırakıp geldik. Yolda giderken tenha bir yerde kalçasını öyle bir sıktım ki bir adım ileri atladı hareketimden. Bende açık açık Ayfer ablaya niyetimi belli etmiştim. Onu eve bırakıp dönerken kapı önünde hoşça kal niyetine sarıldık öpüştük ama ben bir yanağından öptükten sonra öbür yanağına doğru hamle yaparken dudaklarından öpüverdim bir anda. Ayfer abla imalı imalı bakıp iyi geceler diledi bu yaptığımdan sonra. Teyze oğlu ile planları gözden geçire geçire eve geldik. Ben içeri girmedim kapı önünde annemi bekledim. Annem gelince evin yolunu tuttuk annemle. Eve gelip sobayı yaktık yatağı serdik. Bu işlerle uğraşırken ben anneme olanları anlattım. Heyecanlanmıştı istiyordu ama itiraz etti. “Ne yani anne senin için o kadar uğraştım kurtul şu aklındaki saçma şeylerden” “oğlum ne bileyim çekiniyom işte” “yok yok çekinme. Bak ben öbür odada olacağım ama teyze oğluna evden bir yere kadar gittiğimi söyleyeceğim tamam mı. Kötü bir şey olursa hemen olaya müdahale ederim yok işler yolunda giderse yeğenin seni bir güzel siker” “ufff oğlum ne bileyim yaaa” “hadi istiyormusun istemiyormusun” “tamam tamam istiyorum. Ama kötü bir şey olursa hemen olaya karışacaksın” “tamam dedim merak etme” “tamam o zaman yolla mesajı” “tamam annemmmm” diyerek annemi öptüm ve teyze oğluna da gel diyerek mesaj attım.

Ben yan odaya girdim saklandım. On dakika geçmeden kapı çaldı. Annem kapıyı açtı teyze oğlu içeri girdi. Soba kenarına sandalye koyup muhabbet etmeye başladılar. Sağdan soldan boş muhabbetler ederken teyze oğlu annemin bacaklarına dokunup duruyordu. “Eee teyze anlat bakalım şehir nasıl” “iyi oğlum nasıl olsun” “bilmem büyük yer ya ondan sordum” “merak mı ettin” “he teyze ya” “oğlum benim ki işten eve evden işe” “anladım teyze oğlu nere gitti” “bilmem dolaşacam ben biraz dedi giderken de senin geleceğini söyledi” “anladım teyze” “eee sen anlat bakalım köyde neler oluyor neler bitiyor” “ne olsun işte teyze gördüğün gibi köyde değişen bir şey yok” “ne zaman evlendirecez seni ha” “evlenmem ben teyze” “nedenmiş o” “köyde alıncak kız yok” “alla alla şuna bak sen neden yokmuş” “kafa dengi kız yok teyze milletin burnu bi karış hava da” “hıııı öyle mi essahtan” “öyle ya teyze. Bizde böyle olunca bekar kalacaz işte” diyerek kafasını öne eğdi teyze oğlu. Annem “üzülme sen oğlum buluruz sana bir kız” diyerek teyze oğlunun başını alıp göğsüne koydu. Teyze oğlu bundan cesaret alıp anneme sıkıca sarıldı önce. Sonra da yavaşça sırtını okşamaya başladı. Annem ses etmeyince okşamasına devam etti bir süre daha, sonra annem “ne o len teyzene mi hallendin” deyince kendini geri çekip “özür dilerim teyze kötü bir niyetim yoktu” dedi. Annem gülmeye başladı “kötü niyet ne oluyor ki” “işte şey oluyor” “ne oluyor” dedi annem ve teyze oğluna doğru yaklaştırdı başını gülümseyerek. Teyze oğlu “teyze dayanamayacağım artık seni çok istiyorum ben” “dur yapma oğlum” “teyze ne olur engel olma” “dur oğlum falan gelir rezil oluruz” “ne olursa olsun teyze seni istiyorum ben” “oğlum dur yapma” derken annem aslında çok güzelde naz yapıyordu ama teyze oğlu çoktan annemi sarmalamıştı. Annemi oturduğu sandalyesinden kaldırıp ayakta anneme sarıldı ben heyecanla olacakları izliyordum. Annem “kapıyı bari kitleseydim oğlan gelir” “yok yok teyze gelmez o” “nerden biliyon gelirim bir saate kadar demişti” “ben yolladım onu bir yere sırf seninle konuşmak seni istediğimi söylemek için” “bak sen uyanığa” “boşver teyze hadi seni istiyorum” “demek bana hallendin ha” “evet teyze seni deli gibi arzuluyorum gel artık ne olur sana sahip olamama izin ver” diyerek annemi ayakta öpmeye başladı. Annem önce naz yapar gibi kaçmak istedi ama sonra o da teyze oğluna karşılık vermeye başladı. Teyze oğlu annemin çiçekli basmadan yapılmış donunu ayağından alıp çıkardı önüne çömelerek, sonra da beyaz külotuna asıldı ve annemin traşlı kaymak gibi amı gözünün önüne geldi. Eliyle annemin amını okşadı ve ayağa kalkıp gömleğinin düğmelerini çözdü. Annem naz yapıyordu hala açtırmak istemiyor gibi. Sonra annemin başörtüsü ve atletini aldı üzerinden. Sütyenin kopçalarını da çözünce annem çırılçıplak kalmıştı. Teyze oğlu annemin dudaklarına yumulup öpmeye başladı. Aynı zamanda da göğüslerini ve kalçalarını istemsizce okşuyordu. Annemde yavaş yavaş yeğenini okşamaya başlamıştı. “hadi teyze yat artık teyze oğlu gelmeden işi bitirelim” annem ses etmeden yatağa uzandı. Teyze oğlu bir hışımla üstündekileri çıkardı attı. Şöyle bir süzdüğümde benim boylarımda benden ince olan teyze oğlunun benimkiyle hemen hemen aynı ama ince bir siki olduğunu gördüm.

Annemi yere yatırıp “teyzem dellendirdin beni iki gündür” diyerek annemin amına hemen girdi. Girdiği gibi de köylü işi hızlı bir şekilde git gele başladı. Seri şekilde annemin bacak arasında hareket ederken annemin memeleri yana devrilmiş sallanıyordu. Annem dudaklarını ısırmış yeğeninin başını okşuyor kendine doğru bastırıyordu. Bu sırada sikimi çıkardım ve otuzbir çekmeye başladım bende. Teyze oğlu “teyzem benim offf tombul rüyalarımı süsleyen teyzem. İşte sikiyorum seni” “ohh yeğenim sik daha derine ohhhh” “teyzem benim çocukluktan beri senin vücudunu hayal eder otuzbir çekerdim ohhhhh harikasın” “yeğenim aslan yeğenim sik teyzeni ımhhh” “harika tombul vücudun harika. İşte sonunda altımdasın ohhhhh” “evet evet böyle devam et. Sende harikasın ımhhhh ımhhhhh” annemin kalçalarını yukarı kaldırmasından orgazm olmaya başladığını anlamıştım. Annem kendini kasıp boşalmaya başlayınca teyze oğlu da hızlı bir şekilde git geller yapmaya başladı. Annemin üzerine iyice abanıp son bir hamle daha yaptı ve annemin de ona sarılmasından anladığım kadarı ile boşalmaya başladı. O sıra da bende döllerimi zevkten etrafa fışkırtmaya başlamıştım ama ne boşalmaydı o öyle. Döllerim iki metre uzağa fırlıyordu resmen. İçeri doğru baktığımda teyze oğlu üzerine yığılıp kalmıştı annemin öylece. Annemde yeğeninin sırtını okşadı bir süre o dinlenirken. “hadi yeter artık toparlanalım” dedi annem “haklısın teyze ama müthiştin bundan bir daha isterim” “tamam tamam oğlan gelmeden giyinelim” “gelse ne olur ki bekli birlikte sikeriz seni” “manyak manyak konuşma hadi giyin” “tamam tamam teyze kızma” dedi teyze oğlu ve giyinmeye başladılar. Annem iç çamaşırlarını giymeden gömlek ve donunu ayağına geçiriverdi. Teyze oğlu hazırlandıktan sonra “en iyisi teyze oğlu gelmeden ben gideyim” dedi “sen bilirsin” dedi annem “teyze kalacam da şimdi sen ve ben yalnız olunca canım yine seni çekecek” “deli seni hadi o zaman git sen” “tamam gidiyorum bakalım ama söz ver bir daha yapacaz” “tamam bir daha yaparız denk gelince” “teyze söz ama değil mi” “aaaa söz tamam” “ama uzun isterim” “haaa bak ona bir şey diyemem oğlana ne diyecem, nerde yapacaz” “tamam o zaman ama seni çok arzuluyorum teyze ben” “hadi hadi başka zaman tamam dedim” “tamam teyzemm” diyerek anneme sarıldı ve dudaklarından öptü annemin, annem de ona karşılık verdi tabi bu sefer. Sonra annem kapıyı açtı teyze oğlu çıktı gitti, iki dakika geçmeden de olay tamamdır teyze oğlu diyerek mesaj attı. Artık sonunda amacıma ulaşmıştım. Annemi birisi ile sikişirken izlemiştim ve bu bana aşırı derece de zevk vermişti. Sırada teyze kızı Ayferi sikmek vardı.

Odadan çıkıp annemin yanına geldim. Annemin yüzü utancından pespembeydi. “Annem” diyerek sarıldım ve dudaklarına yumuldum “mutlu oldun mu” dedim “evet güzeldi” dedi. “tamam işte bak her seks kötü olacak diye bir şey yok” “evet oğlum haklısın önemli olan zevkini alabilmekmiş” “nasıl teyze oğlu iyi becerebildi mi işini” “sen gibi uzun sevişmesek te iyiydi işte” “kısa oldu öz oldu diyosun ha” “ha işte öyle oldu” derken annem annemi yatağa doğru çektim ve yatağa devrildik. O gece teyze oğlunun döllerinin üzerine bir posta da ben attırdım annemin amına döllerimi. En nihayetinde de sarılarak uykuya daldık. Bakalım köy günleri bize ne getirecekti.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About admin

Browse Archived Articles by admin

Related

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ankara escort tuzla escort deneme bonusu kuşadası escort bayan erotik film izle sex hikayeleri deneme bonusu veren siteler mecidiyeköy escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan canlı bahis siteleri kocaeli esgort mecidiyeköy escort ankara escort beşiktaş escort izmir escort izmir escort izmir escort ataköy escort beylikdüzü escort kocaeli escort kocaeli escort şişli escort bakırköy escort taksim escort canlı bahis siteleri ankara escort ankara escort bayan bursa escort porno film izle Hacklink Hacklink panel Hacklink bahis siteleri izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort bursa escort görükle escort görükle escort bursa escort antalya escort otele gelen escort kızılay escort çankaya escort porno porno xnxx Porno 64 alt yazılı porno porno izle bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj